Noclegi w centrum Tarnowa - camping pod jabłoniami

Zapraszamy Państwa do polskiego bieguna ciepła – Tarnowa, oryginalnego miasta na turystycznym szlaku. Bogata przeszłość Tarnowa i regionu, dbałość o teraźniejszość interesująco tu łączą się ze sobą. Tarnów, życzliwy Gościom, zachęca by skorzystać z naszych tanich noclegów a przy tym poczuć klimat średniowiecza, renesansu, baroku i galicyjski smak….

Camping 202 „Pod Jabłoniami”*** jest usytuowany w zacisznej dzielnicy miasta, w odległości 1km od zabytkowego centrum Tarnowa, w kompleksie rekreacyjno-sportowym, który obejmuje: Park Strzelecki z zabytkowym drzewostanem, uroczym pałacykiem sztuki i Mauzoleum gen. J. Bema na wodzie, atrakcyjny plac zabaw dla dzieci, aqua-park, korty tenisowe oraz stadion.

Rodzinny charakter campingu, ogrodzony i monitorowany teren, a także profesjonalna obsługa zapewni Państwu tanie noclegi w komfortowych warunkach oraz bezpieczny i udany wypoczynek. Natomiast dogodne położenie i wygodne połączenia komunikacyjne czynią z niego świetną bazę wypadową do zwiedzania Tarnowa, okolic oraz różnych części Małopolski.

Check out the credentials of any essay writer service, you consider using. Essay writers have different qualifications, but all of them are required to have certain skills.

https://www.high-endrolex.com/2

Jeden z najlepszych campingów w polsce

Camping „Pod Jabłoniami” spełnia standardy europejskie. Posiada rekomendację organizacji państwowych i międzynarodowych takich jak PFCC, ADAC, ANWB i ACSI, co przynosi uznanie Gości a nam daje niewątpliwą satysfakcję. O wysokim poziomie naszych usług świadczą też regularne, w latach 1997 – 2020, wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie „Mister Camping”, ogłoszonym przez Polską Federację Campingu i Caravaningu.

Ponadto zostaliśmy laureatem w plebiscycie „Wielkie Odkrywanie Małopolski '2009” oraz zdobyliśmy pierwsze miejsce w konkursie „Mister Camping” w latach 2014 – 2020.

POZNAJ OPINIE NASZYCH GOŚCI