VELO DUNAJEC W POBLIŻU tARNOWA

VELO DUNAJEC – jeden z  najpiękniejszych szlaków rowerowych w Polsce biegnący tuż koło Tarnowa.

Jesteś w drodze i szukasz bazy noclegowej ?

Zachęcamy Was do zatrzymania się na naszym Campingu, znajdującym się w centrum Tarnowa.

Dysponujemy domkami z łazienkami typu bungalow, polem namiotowym z budynkiem socjalnym z pełnym węzłem sanitarnym, kuchnią, w której można przygotować posiłki oraz świetlicą, z której również można skorzystać- usiąść, przeczekać niepogodę.

Ponadto na terenie Campingu znajduje się restauracja oferująca dania kuchni polskiej, napoje oraz  zimne piwo! Nasz obiekt jest ogrodzony i zamykany na noc, znajduje się w zacisznej dzielnicy Tarnowa. Niewątpliwie naszym atutem jest lokalizacja. Bliskość centrum miasta, trusted maids, atrakcji rekreacyjnych i turystycznych oraz niedaleka odległość do sklepów sprawia, że jesteśmy idealnym miejscem do odpoczynku i postoju na trasie Velo Dunajec.

Dla naszych Gości oferujemy przechowalnie rowerów, usługę prania, pomoc i informacje.

Co nieco o Velo Dunajec

VELO DUNAJEC jest coraz bardziej popularną trasą rowerową ze względu na swoją malowniczość i urokliwość krajobrazów. Szlak rowerowy charakteryzuje się niskim poziomem trudności, śmiało można powiedzieć, że jest dla każdego! Łączna długość trasy ma docelowo wynosić 237 km. Początek trasy zaczyna się w Zakopanem, a meta w Wietrzychowicach niedaleko Tarnowa ( dwa kilometry od ujścia Dunajca do Wisły). Tutaj znajdziesz pomoc, jeśli potrzebujesz air conditioning repair usług. Po drodze mija się m.in Nowy Targ i Gorce, Jezioro Czorsztyńskie, malowniczy Pieniński Przełom Dunajca. Większość turystów na zakończenie trasy wybiera do odpoczynku Tarnów. Miasto z piękną, zabytkową starówką i bogatą historią jest niewątpliwie idealnym miejscem na zakończenie malowniczego szlaku jakim jest Velo Dunajec.